Ayakkabı Spreyi

ayakkabı koku giderici
ayakkabı ayak kokusu

Ayakkabı spreyi ,ayakkabılar için üretilmiş kötü kokuların giderilmesini amaçlayan ürünlerdir. Bu yazımızda ayakkabı spreyi nasıl olmalı alırken nelere dikkat edilmeli konusunda olacaktır. Ayakkabı spreyleri son günlerde ortaya çıkan ürünlerdendir. Ayakkabı spreyi pratik olarak ayakkabıların güzel kokması için kullanılan ürünlerdir. Ancak ayakkabı sprey denilen ürünlerde farklı bakış açıları ile daha kullanışlı,inovatif ürünler geliştirilmiştir. Ayakkabılar çeşitli hammaddelerine bağlı olarak olarak kötü kokuları oluşabilmektedir. Özellikle yaz günlerinin getirdiği sıcaklık ve nem oluşumu ayak kokularını artırmaktadır.

Ayakkabı kokularını gidermede ayakkabı spreyleri önemli rol oynayabilmektedir. Piyasada bir çok ayakkabı kokusunu giderici ayakkabı spreyleri bulunmaktadır. Bu spreylerden bazıları kokuları maskelemekte, bazıları parfüm ya da deodorant gibi güzel kokularla ayakkabıdaki kötü kokuları bastırmaktadır.

Ayakkabı Kokularına Kalıcı Çözüm

Ayakkabı spreyleri içerisinde dikkate değer bir sprey gümüş içeren ayakkabı spreylerdir. Ayak kokusunun giderilmesi üzerinde çalışmalar yaparak Türkiye nin ilk antimikrobiyal tekstil patenti olan TR20031384 ü geliştiren  Doliche Tekstil firması tarafından üretilen gümüş içerikli ayakkabı spreyleri dikkate değerdir. Çünkü

-Bu ayakkabı spreyleri gümüş içerir. Gümüş bilimsel çevrede yapılan araştırmalara göre 650 çeşit mikroorganizmaya karşı iyi gelmektedir. Belirli formlarda özellikle insan gibi canlılara toksit ekti yapmaz. Doliche ayakkabı spreylerindeki gümüş tanecikleri ayakkabı çeperine tutunur. Böylece ortamda kalarak etkisini sürekli kılar.

-Doliche ayakkabı spreyleri içerisinde özel bir parfüm bulunmaktadır. Yani bu ürüne ayakkabı parfüme de diyebiliriz. İçerisindeki güzel koku çok özel parfümlerden kullanılmıştır. Böylece gümüş kötü kokuların oluşmasını engellemeye çalışırken parfüm yani ayakkabı parfümü sayesinde ayakkabılar güzel kokar.

-Doliche ayakkabi spreyleri  her türlü ayakkabılarda rahatça kullanılır. Askeri bot, bot, kundra, terlik, sandalet vb.

İndirim!

Ayak Kokusu Spreyi

3 adet Ayak Kokusu Spreyi

199.99