Ayakkabı kokusu nasıl gider

Ayakkabı kokusu nasıl giderilir sorusuna bir çok çözüm sunulabilir. Ayakkabıya karbonat dökmek, ayakkabıyı dinlendirmek çeşitli tozlar kullanmak ve spreyler kullanmak vb..

Ayakkabı kokuları bir çok kaynaklı olabilir. Ayakların sürekli temizlenmemesi, çorapların çeşidi, ayakkabıların ham madde türü. Bu etkenlerin sadece biri etkileyebilirken bir kaçı ya da hepsi de ayak ve ayakkabı kokularına neden olur. Ayakkabı kokusu nasıl gider sorusunun cevabı işte yukarıda ifade edilen etkenleri temizlemekte. Ayakkabılar çeşitli hammaddelerden üretilmektedir. Kötü kokuların oluşumunda bu ham-maddelerin kimyasal yapısı da etkisi bulunmaktadır. Natürel deriden imal edilen ayakkabılarda kötü koku oluşumu daha azdır. Çünkü deri canlıdır. Nefes alabilme kabiliyeti vardır. Ancak çoğu ayaklar için bu yeterli olmayabilir.

Ayakkabı kokusunun giderilmesinde kolay yol ve pratik yolun seçilmesi çalışan şehir insanları için önemlidir. Ayrıca tozla uğraşmak pratik olmayabilir. Ayakkabı kokuları için sprey önerilir. Çünkü pratikdir. Ayakkabı içerisine kolayca uygulanabilir.

Ayakkabı kokularının giderilmesinde pratik çözüm, gümüş içeren spreylerin kullanılması tercih edilmektedir. Çünkü gümüşün gücü ve etkisi sprey halinde ayakkabılara uygulanmasıyla güçlü koruma sağlanmış olur. Bu spreylerdeki parfüm halihazırdaki kötü kokuları maskelerken gümüş kötü kokulara neden olan etmenleri oratdan kaldırır. Ayrıca gümüş zerrecikleri ayakkabılara tutunarak belirli oranda kalıcı kötü koku giderici olur.

ayakkabı kokusu

ayakkabı kokusu nasıl giderilir

Ayakkabı kokusu nasıl gider sorusuna uygun cevap olarak doliche gümüş ayakkabı spreyleri önerilebilir.

20.00  14.90  Sepete Ekle

Comments are closed.