Ayakkabı kokusu giderici sprey

Ayakkabı kokusu
Ayakkabı Kokusuna Çözüm

Ayakkabı kokusu giderici spreyAyakkabıların içerisindeki ortam kötü kokuların giderilmesi  için oldukça elverişlidir. Ayak kokusu spreyi olarakta kullanılan bu ürünler ayakkabı içerisinde oluşan kötü kokuların baş düşmanıdır. Birde bu ortama kaliteli olmayan ayakkabı malzemeleri eklenince ortaya oldukça istenmeyen kötü kokular ortaya çıkabilmektedir.

Ayakkabı kokusu spreyler nasıl işe yarayacağını açıklamadan önce. Ayakkabı kokusunun üzerinde durmak daha faydalı olabilir. Ayakkabıların malzemelerinden tutun ayakkabının yapısına kadar bir çok faktör ayakkabı  kokusuna rol oynar. Yani çok yönlü koalisyon.

Ayakkabı koku giderici yöntemler ve ürünler bulunmaktadır. Ayak parfümü, ayakkabı parfümü görevi görecek ürünler olabilir. Bu yöntemler günlük hayatta yapabileceğimiz basit işlerdir. Mesela ayakkabılar belirli süre içerisinde havalandıramadığı için içerisindeki kapalı ve nemli ortamın oluşmasına neden olur. Nemi ortaya çıkartan ayak terlemesidir. Ter içerisinde bir çok organik materyal bulunmaktadır. Aslına bakılırsa ter ilk önce kokusuzdur yani masumdur. Fakat ortamda üreyen bakteriler terdeki organik kökenli maddeleri kötü kokuların sebebi olan amonyak türevli maddelere çevirebilmektedir. Sonuç kötü kokular. Bir kişinin rahatı onu incitmeyen tüm organlarındadır. Evet düşünün ayağınızı sıkan bir ayakkabının size yaşatacaklarına. Tüm dünyanız o an için darlık içerisindedir. dünyanın en güzel yerlerini gezsenizde, dünyanın en lezzetli yemeklerini yeseniz de  herşey beyhüde boşluktadır. Dardır. Dünyanız bir kaç santimetre kareye sıkışmış durumdadır. Aynı şeyler kötü koku ve mantar sorunlarında da mevcuttur. Ayağınız kokuyor ve siz bir arkadaşınızı ziyarete gittiniz. Sonuç. IYYY. Arkadaşınız belki de sizi dönüşmüş bir uzaylı zannedecek ya da rekardasyon geçirmiş bir mahlukat. Ya siz kendinizi nasıl hissedeceksiniz? Keşke şu an bu dünya da olmasaydım. Hatta siz bile kendinizi sorgulama ya başlayacaksınız. Daha sonra artık siz davetiler arasında “acaba” durumuna düşebilirsiniz. Hemen bunu çözme arayışları. İlk önce pahalı ayakkabı aramaya başlarsınız. Ama sonuç ya az ya da hiç değişmez. Çünkü siz bataklığın farkında değilsiniz. Takibinde ya da daha önce çorap değişimine girebilirsiniz. Her gün bir çorap ayrıca çoraplar pamuk olacak. Sonuç yine aynı. Kötü kokular yine yanınızda. Çünkü sorun sizde içinizde. Ayakkabı koku giderici ürünler de bulunmaktadır. Çözüm gümüş teknolojili spreylerde. Gümüş sadece değerli olması ile değil sahip olduğu özellikleri ile insanoğlunun gözdesi olmaya devam etmektedir. Gümüşle yapılan çalışmalar ona duyulan hayranlığı bir kaç misli artırmış durumda. Kanserle ilgili yapılan çalışmalarda bu gerçeği görmemek mümkün değil. Hala tam olarak anlaşılamayan gümüş etkisi bilim adamlarının bir yüzyıl çektiği gibi hala çekmektedir.

Ayakkabı kokusu giderici spreyler bu konuda nasıl işe yarar. Ayak kokusu spreyi olarakta kullanılabilecek bu ürünler hem ayak hem de ayakkabılarda kullanılabilir. Ayak kokusu önleyici spreylerin kullanımı da oldukça kolay. İçerisinde gümüş gibi maddeler ihtiva eden ayak kokusu spreyleri kötü kokuların giderilmesinde bir çok avantajı bulunmaktadır. Çünkü gümüş ayakkabı içerisinde kalarak bir etki gösterir. Bu etki gümüşün sahip olduğu antimikrobiyal etkidir. Yani gümüş kötü kokuların kaynağı bakterilerin çoğalmasını engeller. Ayrıca ayakkabı kokusu giderici spreylerde güzel kokular ihtiva eden parfümlerin olması ikincil bir etki sağlar. Böylece ayakkabıdaki kötü kokular gümüş sayesinde azalırken parfüm sayesinde aynı anda güzel kokmaya başlar. Ayak parfümü ya da ayakkabı parfümü olarakta kullanabileceğiniz bu sprey sayesinde kötü ayakkabı kokularına çözüm bulunmuş olur.

Ayakkabı kokusu giderici sprey olarak ve gümüş ihtiva eden bir ürün doliche ayak-ayakkabı sprey örnek gösterilebilir. Bu ürünü www.dolichetekstil.com web adresinden bulabilirsiniz. 

İndirim!

Ayak Kokusu Spreyi

3 adet Ayak Kokusu Spreyi

199.99